Заправка картриджів для принтерів Canon


Лазерна друкуюча техніка, а саме: принтери, МФУ, копіри і інші марки Canon (Кенон) дуже широко представлена на вітчизняному ринку. Відповідно, що в зв’язку з такою популярністю вельми актуальним є питання поточного обслуговування даної техніки.
Для картриджів Canon сьогодні виробляється величезна кількість сумісного тонера, також великий асортимент запчастин фотобарабани, леза, вали первинної зараядки, магнітні вали та інші запчастини, що використовуються для регенерації (відновлення) картриджів. Звісно окремо тонер для своїх картриджів Canon окремо не постачає, тому є важливо найти максимально подібний до оригінально тонер, щоб якість не відрізнялась від оригіналу. Ми вокористуовуємо тонер світового провідного виробника сумісних тонерів Static Control, країна виробництва США. Заправляючи картридж Canon у нас, ви отримуєте високу якість за доступної цінамою.
Завдяки співпраці з передовими виробниками витратних матеріалів, ми гарантуємо високу якость послуг, що надаються.
У роботі ми застосовуємо велику кількість різних видів тонерів виробництва Static Control, що дозволяє досягати відмінної якості друку кожного окремо взятого принтера або МФУ.
Варто нагадати, що застосування високоякісних матеріалів зменшує знос внутрішніх вузлів картриджа, економлячи тим самим ваші гроші, меншою кількість регенерацій картриджа.
Картриджі Canon які йдуть в комплекті з принтером (стартові) мають суттєво зменшений ресурс друку, в основному в два рази. Ці картриджі, заправлені у нас, працюють суттєво довше! Справа в тому, що оригінальні виробники здійснюють заповнення бункера тонера в два-три рази менше. Ми ж заправляємо картриджі Canon повністю, завдяки чому вони друкують набагато довше.

Як дізнатись модель принтера чи картриджа.

Заправка картриджа Canon з доставкою.
Наша компанія заправляє велика кількість моделей техніки Canon. Модель вашого принтера можна знайти в списку. Якщо ви не найшли потрібну вам модель в прайс-листі, ви можете дізнатися, зателефонувавши до відділу по роботі з клієнтами.
Територія обслуговування
Ми готові заправити Ваш картридж Canon в будь-якому районі Львова. Нам дорогий кожен клієнт. Працюємо як з організаціями, так і з приватними особами. Все, що вам потрібно для оперативної заправки картриджа — подати заявку, зателефонувавши за номером (067) 675-29-75. Доставка здійснюється нашою кур’єрською службою абсолютно безкоштовно в межах Львова.

Canon C-EXV33 — 320 грн.