Прошивка принтерів та БФП HP, Samsung, Xerox у Львові


Прошивка принтерів та БФП HP, Samsung, Xerox у Львові

Прошивка принтераУ нас на сервісі можливо прошити принтери та багатофункційні пристрої (БФП) HP, Samsung, Xerox, на альтернативну прошивку, що робить можливим використання заправлених картриджів на принтерах і БФП перерахованих брендів без заміни чіпів.
Це дозволяє в подальшому при кожній наступній заправці не заміняти дорогі чіпи, що в подальшому суттєво зменшить витрати використання цієї техніки.

 

Для чого потрібна прошивка принтерів та БФП HP, Samsung, Xerox

Виробники принтерів HP, Samsung та Xerox всіляко намагаються захистити свої принтери від заправок. У принтерах встановлений чіп з захистом від копіювання з шифруванням. Тому, в разі заправки картриджа, друк без перепрошивки принтера чи заміні чіпа на новий є неможливий. Варто зауважити що ціна на чіпи є достатньо дорогі, є від 50 до 800 грн., вони є одноразові, та не до всіх апаратів є в доступності. Виробники друкуючої техніки роблять усе щоб унеможливити заправку їх картриджів, тобто вони наполягають, що користувач використовував тільки їхні оригінальні картриджі, які є достатньо дорогі.

На картриджах Samsung, Xerox, HP є чіпи в яких записані дані по залишку тонеру/кількість можливих копій. Апарат відраховує кількість запрограмованих в чіпі копій, коли значення доходить до нуля — блокує роботу апарату. Тому у Вас не залишається іншого варіанту, як піти до магазину і купити новий картридж чи заправити з заміною чіпа (якщо такий взагалі доступний окремо). Принтер даних моделей «не розуміють» що картридж після заправки тепер вже з тонером, адже в чіпі записані значення що тонер закінчився, а іншим чином він не визначає залишок тонеру в картриджі. Але тепер є можливість заправляти картридж після прошивки принтера без заміни чіпів чи купівлі нових картриджів!

Чіп на картриджі Samsung

Чіп на картриджі Samsung

Ми використовуємо не оновлювані прошивки, це захистить Ваш принтер від випадкового оновлення прошивки драйверами принтеру, де вже буде захист з чіпами, щоб повторно не було потрібно перепрошивати принтер.

Прошивка апарату робиться разово та назавжди. Сама прошивка ніяк не впливає на роботу принтера, вона тільки знімає захист від заправки, перевірки чіпа, адже заправка картриджа дозволяє істотно заощадити на друці. Після прошивки принтер завжди буде показувати 100% тонеру та не блокувати його роботу. Відповідно заправку ви будете виконувати тільки коли фізично закінчиться тонер, тобто світлий друк чи вертикальна світла полоса.

 

Зразок друку аркуша паперу картриджа який потребує заправки, фото до/після заправки