Доставка та оплата


Оплата Доставка

Способи оплати

Готівкова у нас на сервісі або при отриманні товару від кур’єра по Львову або на пункті видачі кур’єрської служби в момент отримання товару.

Картка Приватбанку за передоплатою. Відвантаження товару здійснюється після підтвердження оплати.

Безготівкова без ПДВ за предоплатою. При оформленні замовлення клієнт отримує рахунок-фактуру від ФОП на загальній системі, не платник ПДВ. Відвантаження товару здійснюється після підтвердження оплати.

Безготівкова з ПДВ за передоплатою. При оформленні замовлення клієнт отримує рахунок-фактуру від ПП “Арус” на загальній системі, платник ПДВ. Відвантаження товару здійснюється після підтвердження оплати.

Доставка по Львову

Здійснюється власними кур’єрами в день замовлення при отриманні заявки на послугу чи замовлення товару до 14:00 години. Якщо після 14:00 — доставка відбудеться наступного робочого дня після 14:00.

При замовленні послуги заправка картриджа вартість доставки по Львову — є безкоштовна.

При замовленні послуги ремонт принтера, БФП, копіра, системного блоку чи ноутбука вартість доставки по Львову — 150 грн. в два боки (щоб забрати на сервіс та повернути замовнику пристрій після ремонту).

Вартість доставки замовлення на товари по Львову — 50 грн. при сумі замовлення до 1000 грн. Від 1000 грн. — доставка безкоштовна!

Виконуємо доставку всі райони Львова, зокрема в Шевченківський, Личаківський, Сихівський, Франківський, Залізничний та Галицький район.

Доставка в регіони

Доставка товарів в інші міста України здійснюється кур’єрською службою Нова Пошта.

Замовлення, прийняті до 14 годин дня, при наявності товару в офісі, відвантажуються в день замовлення.

Відвантаження товарів Новою Поштою:

  • По передоплаті на карту Приватбанку. Вартість по Україні — близько 50 грн.
  • післяплатою платежем (в цьому випадку клієнт оплачує пересилку товару та пересилання грошей). Вартість — близько 80 грн.

Доставка до відділення Нової Пошти є безкоштовна.

Відправлення посилок нам

Відправляти: м. Львів. Одержувач ПП «Арус», тел. 067 675 29 78, дрібні посилки на відділення Нової пошти №38, великі на відділення Нової пошти №3.