Про нас


Арус Львів офіс

Про нас

Компанія Arus була заснована в 2005 році. З моменту заснування вона неперервно розвивалася, покращуючи свій сервіс. Спершу ми спеціалізувалися виключно на продажі та ремонті комп’ютерів та ноутбуків. Через декілька років розширили кількість наданих послуг, а саме: системне адміністрування комп’ютерної техніки та локальної мережі малого та середнього бізнесу , ремонт принтерів та заправка картриджів. За час роботи підприємство досягло значних результатів. Отримали величезний досвід. Відвідували спеціалізовані навчання та отримали сертифікати.
Роботу сучасного офісу тепер неможливо уявити без сучасної техніки. Кожен день для роботи чи навчання ми використовуємо комп’ютер чи ноутбук, принтер для друку та з’єднання з Інтернетом. Розуміючи, що багато користувачів шукають де відремонтувати не тільки комп’ютер та ноутбук, але ще і принтер, копіювальний апарат, плоттер та заправку картриджів, компанія зуміла розширити сферу послуг, що надаються. В даний момент, сервісний центр готовий надати наступні послуги:

  • заправка картриджів;
  • ремонту комп’ютерів;
  • ремонту ноутбуків;
  • ремонту принтерів та БФП (багатофункціональні пристрої);
  • ремонту копіювальних апаратів;
  • ремонту плотерів;
  • системне адміністрування.

Досягти такого прогресу було б неможливо, якби не висококваліфікований, націлений на результат персонал. Співробітники підприємства Arus рухаються вперед в сфері своїх професійних якостей. Проходячи курси підвищення кваліфікації, вивчаючи нові аспекти роботи з клієнтами, адаптуючи свої знання в сфері електроніки, адміністрування та кібербезпеки під тенденції сучасного світу. Вони піднімають авторитет компанії на внутрішньому ринку. Тому будь-який покупець може бути впевнений в якісному, коректному обслуговуванні з індивідуальним підходом.
Усі послуги надаються у найкоротші терміни, що ніяк не впливає на якість надання послуг.
Відмінною особливістю є те, що фахівці фірми готові здійснити безкоштовну діагностику: починаючи від ремонту принтеру та закінчуючи ремонтом ноутбуків. Основна спеціалізація сервісного центру є обслуговування друкуючої техніки, від заправки картриджів та продажу картриджів до ремонту принтерів та копіювальної техніки. Таким аспектом роботи може похвалитися дійсно мала кількість сервісних центрів. Це робить Arus ще більш привабливим сервісом в очах клієнтів. Більш того, кур’єри приїжджають на виклик по заправці картриджів безкоштовно. Приїзди здійснюються тільки в узгоджений для замовника послуг час.

Висока якість послуг — головна цінність компанії.

Заправка картриджів, ремонт принтерів та інші процеси здійснюються на спеціалізованому професійному обладнанні. В арсеналі співробітників є все: вакуумні пилососи, професійні заправочні станції, паяльне і вимірювальне обладнання, ультразвукова чистка та професійний ручний інструмент.

За допомогою наявного обладнання співробітники здатні: безпечно повністю очистити картридж від залишку тонеру, відмити усі вали та леза в картриджі від залишку налипшого тонеру, за допомогою ультразвукового обладнання відмити плати від флюсу, залишків рідин і слідів окису, та відновити майже безнадійні засохлі струменеві картриджі та друкуючі головки принтерів.

Цим комплекс робіт далеко не обмежується, відділ системного адміністрування надає послуги з проектуванню, впровадженню та подальшому обслуговуванню комп’ютерів, серверів, розгортанню локальних мереж, комутаційних шаф та кібербезпеці.

З компанією Arus Ви обов’язково залишиться задоволенні виконаною роботою!

Щоб задати питання по заправці картриджа, підбору принтеру для дому чи офісу, ремонту принтерів, комп’ютерів, ноутбуків, можна звернутися за вказаними на сайті телефонами, або замовивши послугу “зворотній дзвінок”. Консультації є безкоштовні. Можна не тільки дізнатися про ремонти будь-якої складності та за терміни, а й отримати інформацію про знижки. Консультанти, при потребі, можуть розповісти клієнтові буквально усі тонкощі ремонту того чи іншого пристрою.

Кожен співробітник достеменно розуміє, що не можна порушувати встановлені з клієнтом домовленості. Саме з цієї причини, всі замовлення виконуються в строк, а якщо щось іде не за планом, клієнта завчасно попереджають, компенсуючи незручності.
Отже, шукаєте, де відремонтувати свою техніку? Хочете отримати якісний і швидкий ремонт? Бажаєте, щоб виправлення поломок не принесло незручностей і не було затратно для вас чи компанії? Тоді вам обов’язково необхідно звернутися в Сервісний центр Арус. Сервіс не залишить в біді жодного клієнта!

fon_about_us